Методисти ЗІППО пройшли навчання в Києві (фото)


Методисти Закарпатського ІППО на тренінгу в Києві
Методисти Закарпатського ІППО на тренінгу в Києві

З 12 по 16 серпня 2019 року у м. Києві 75 методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти, які навчатимуть вчителів інтегрувати розвиток навичок ХХІ століття в межах різних предметів, пройшли тренінги Британської Ради. Оксана Опачко та Мар’яна Тріфан – методисти ЗІППО – успішно завершили 30-годинний курс підготовки методистів-тренерів.

Курс „Ключові уміння ХХІ століття” був розроблений Великобританією для їхніх закладів. У результаті вчителі навчаються створювати умови для розвитку критичного мислення, співпраці, цифрової грамотності та здатності вирішувати проблеми. В межах проекту курс переклали та адаптували до української системи освіти. Метою курсу є підготувати випускника, який не лише добре знає історію, англійську чи інший предмет, а й вміє розв’язувати проблемні ситуації, критично мислити, спілкуватися та співпрацювати.

Міністерство освіти і науки та Британська Рада в Україні реалізовують спільні проекти відповідно до підписаного Меморандуму про співпробітництво. Ініціативи, в реалізації яких бере участь Британська Рада в Україні, спрямовані на підвищення якості освіти, розвиток лідерського потенціалу фахівців закладів вищої освіти, зростання рівня інтернаціоналізації вищої освіти, допомогу дітям з окупованих територій та АР Крим скласти предмети ЗНО.

Зокрема, з метою підготовки вчителів іноземної мови початкових класів Нової української школи Британської Радою в Україні було проведено тренінги для 17 тисяч вчителів, які почали викладати у перших класах у 2018/-2019 навчальному році, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Хусті проходить ІІІ Всеукраїнська учнівська школа з програмування
Наступний У засіданні колегії департаменту освіти і науки ОДА взяв участь Ігор Бондаренко