У Виноградові відзначили 70-річчя юннатівського руху на Закарпатті


Виноградівське районне управління освіти

29 березня 2016 року відбулось урочисте  свято “Юннати різних поколінь” присвячене  70-річчю юннатівського руху на Закарпатті.

У юннатівського руху  Виноградівщини, як і в кожній справі, є свій початок і свої витоки, які повняться вивченням, охороною і збагаченням природи рідного краю. Спогадами про становлення юннатівського руху на Виноградівщині та найбільш суттєвими фактами із історії екологічного центру у минулому та сучасному поділились методист  Надія Адамівна Майор, колишній директор екологічного центру, та Чабрун Галина Василівна,   теперішній директор даної установи.  Також  на святібули присутні  почесні гості, куратори  екологічного виховання, представники  Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. З вітальним  словом, до всіх присутніх у залі, звернувся  заступник  директора  даного закладу Кузьма Василь Юлійович, повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА.

На урочисте свято були запрошені педагоги-ветерани юннатівського руху, школярі, представники влади та меценати.

Кращі  педагоги району та керівники гуртків  отримали нагороди різних рівнів від голови Виноградівської РДА Русанюка Михайла  Михайловича, заступника голови Виноградівської районної ради Сверенко Адальберта Адальбертовича та начальника управління освіти, молоді та спорту  Беленя Василя Івановича, а саме:  почесні грамоти та подяки від Міністерства освіти і науки України,  Національного еколого-натуралістичного центру. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток юннатівського руху на Виноградівщині методист Майор Надія Адамівна нагороджена нагрудним знаком “Василь Сухомлинський”. Кращі керівники гуртків еколого-натуралістичного центру отримали подарункові сертифікати.

Екологічний центр працює в тісному контакті з педагогічними колективами шкіл, здійснює комплексний підхід до екологічного освітньо-виховного процесу, кінцевою метою якого є: виховати людину-громадянина не байдужого до стану навколишнього природного середовища, громадянина, компетентного, прагнучого і здатного, за необхідності, до участі у процесах прийняття рішень з екологічних питань.

Юннатівський вогник, що запалав одного разу в серцях вихованців екологічного центру, запевнив присутніх у його яскравому  світлі.  Кожне покоління вносить свій вклад в історію, і нам також потрібно вписати свої сторінки в біографію людства.  Пишаємось тим, що юне покоління прийняло естафету по організації природоохоронної роботи з рук наших старших наставників і гідно її несуть.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній До Закарпатського художнього інституту приїхали юні мистецтвознавці з усієї України
Наступний У Мукачівському університеті відбулася зустріч із Андрієм Курковим та іншими відомими письменниками