На Закарпатті на НМТ зареєструвалося 8,4 тис. учасників


У Закарпатській області на НМТ цього року зареєструвалося близько 8,4 тис. учасників, з-поміж них – майже 150 вимушених переселенців. Вони складатимуть тест під час основної сесії, котра буде тривати з 14 травня до 25 червня.

«Сьогодні загальна кількість зареєстрованих учасників трохи перевищує тогорічні показники: тоді було близько 8 200 осіб», – зазначила директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець.

Також вона нагадала, що цього року кількість обов’язкових предметів на НМТ збільшили до трьох: тепер усі вступники складатимуть українську мову, математику та історію України. Четвертий предмет – на вибір.

«Під час реєстрації на основну сесію наші учні найчастіше обирали англійську мову», – додала директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА.

Директорка профільного департаменту ОВА зазначила, що на основну сесію національного мультипредметного тесту зареєструвалося понад 86% усіх учнів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області.

Для участі в додатковій сесії можна буде зареєструватися протягом 10–15 травня. Однак це зможуть зробити лише ті, хто реєструвався в основний період, але отримав відмову, та ті, хто з поважних причин не зміг вчасно зареєструватися.

Джерело: Закарпатська ОДА

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачівському університеті відкрили безпековий освітній простір (відео)
Наступний Як у ДСНС на Закарпатті дошкільнят навчають правил безпеки (фото)