Ужгородська школа перемогла в конкурсі МОН та Національного антарктичного наукового центру


Українські полярники
Українські полярники

У конкурсі брали участь понад 60 навчальних закладів. Переможцями обрали 27 шкіл по всій Україні.Серед переможців – Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, повідомили в Кабміні.

27 шкіл по всій Україні стали переможцями конкурсу “Запроси полярника до себе” – наприкінці 2019-го його вже вдруге провели МОН та Національний антарктичний науковий центр. Підсумки конкурсу було підбито сьогодні, 9 січня 2020 року.

До шкіл-переможців завітають учасники українських антарктичних експедицій, які розкажуть дітям про життя та роботу на станції “Академік Вернадський”, покажуть фото та відео з зимівок, а також привезуть подарунки. Зокрема, учні дізнаються, як же насправді проходить один день життя полярника, адже саме це було темою другого конкурсу: школярі мали написати, як вони уявляють собі цей день.

“У листах дуже вразила дитяча безпосередність і водночас обізнаність та захопленість професією полярника. Цікаво, що робота в Антарктиді сприймається дітьми майже як дослідження на іншій планеті”, – зазначив керівник експедиції Ігор Дикий.

З усіма переможцями зв’яжуться представники Національного антарктичного наукового центру й узгодять дату приїзду полярників. Планується, що візити відбудуться до кінця навчального року.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Туризмознавці УжНУ екскурсували різдвяною Європою
Наступний На Закарпатті відбулася обласна олімпіада з англійської мови