В Ужгородському торговельно-економічному коледжі відсвяткували Міжнародний день туризму


Викладачі і студенти УТЕК

27 вересня 2016 року в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня туризму. Серед студентів спеціальності  «Готельне обслуговування» та «Туристичне обслуговування»  пройшов  конкурс професійної майстерності та змагання між групами «Тематична сервіровка столів».

На сцені змагалися команди дівчат та хлопців. Конкурсанти мали завдання презентувати свої команди, обрати гасло, емблему. Студентська молодь проявила неабияку винахідливість і артистизм. Команда дівчат назвала себе «Королеви», хлопці – «Соколята».

День туризму в Ужгородському торговельно-економічному коледжі
«Соколята» VS «Королеви»

Одним із конкурсів була інтелектуальна розминка. Учасники команд мали продемонструвати знання  цікавих фактів про наш край: найглибші печери, найвищі вершини, цікаві туристичні об’єкти краю, особливості місцевої культури тощо.

Конкурс «Вирушаємо в подорож» продемонстрував уміння наших студентів підбирати речі, необхідні як для екстремального відпочинку в горах так і для комфортного відпочинку в дорогому готелі на морі.

Директор коледжу Л.І. Павлюк та заступник директора С.М. Волощук оцінюють сервірування столів
Директор коледжу Л.І. Павлюк та заступник директора С.М. Волощук оцінюють сервірування столів

Найкреативнішим та найнасиченішим був конкурс домашнього завдання «Сервіс навпаки». Студенти з гумором підійшли до виконання цього завдання. Команда дівчат проілюструвала візит інспектора в дешеву «забігайлівку», а хлопці показали смішні випадки з життя українських готелів. Завданням студентів було показати, як робити не треба.

У конкурсах більше балів набрала команда дівчат, яка підкорила глядачів та журі акторською майстерністю та влучністю висловлювань. Проте перемогла дружба, й обидві команди були нагороджені солодкими призами.

Стіл воїна АТО, яким його уявляють студенти УТЕК КНТЕУ
Стіл воїна АТО, яким його уявляють студенти

Того ж дня, під час конкурсу професійної майстерності,  навчальні групи  спеціальностей «Готельне обслуговування», «Туристичне обслуговування» УТЕК КНТЕУ та представники двох груп УТЕІ КНТЕУ змагалися в тематичній сервіруванні столів. Були представлені столи  сервіровки з такою тематикою: «Різдвяна вечеря», «День святого Валентина», «День незалежності», «Стіл воїна АТО», «Сніданок туриста», «Оktoberfest», «Baby shower»,  «Перше побачення», «Чайна церемонія», «День незалежності України», «Морський круїз».  Журі оцінювало відповідність елементів сервування та декору обраній темі, правильність розташування посуду та приборів, креативність та творчий підхід.

Віталія Канчі, голова циклової комісії
готельно-туристичних дисциплін УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатських учителів відзначили з нагоди професійного свята (відео)
Наступний У приміщенні дитсадка підприємець незаконно реставрував меблі