Відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в Закарпатті


Нарада у ЗІППО з відповідальними за ЗНО на Закарпатті
Нарада у ЗІППО з відповідальними за ЗНО на Закарпатті

2 лютого за участю заступника директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Івана Любінця у Закарпатському ІППО відбулася нарада з відповідальними за ЗНО у районах (містах).

Зокрема, були опрацьовані нормативні документи щодо реєстрації учасників ЗНО-2017, обговорювалися проблемні моменти реєстрації, зміни на інформаційних сторінках закладів освіти тощо. Випускники поточного року, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм зараховуватимуться результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію (ДПА).

Іван Лубінець, заступник директора Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти
Іван Лубінець

Перший обов’язковий предмет – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати математику або історію України. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких проводитиметься тестування 2017 року. Для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України та пройти ЗНО з цих предметів. Вибір предметів залежить від самого учасника ЗНО. Також І. Любінець зупинився на питаннях Пробного ЗНО-2017 (статистика, питання подвійної реєстрації на пробне тестування тощо). Іван Любомирович зауважив, що запрошення на пробне зовнішнє незалежне оцінювання будуть доступними для роздруковування з 14 березня 2017 року.

Методист Центру ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання Зоряна Павлович-Іліньо поінформувала присутніх про Програму міжнародного оцінювання учнів PISA. 2018 року Україна вперше візьме участь у цій Програмі. Дослідження, яке проводиться раз на три роки, спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Україна долучається до більш ніж 80-ти країн, що братимуть участь у PISA – 2018.

На нараді розглядалися такі питання: мета дослідження, очікувані результати, програма дій на 2017 рік, проведення пілотного дослідження, приклади завдань (детальніше http://pisa.testportal.gov.ua/), повідомили в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ювілейне інтерв'ю професора Василя Маринця
Наступний Історики УжНУ висадили профорієнтаційний десант на Мукачівщині (фото)