Виноградівська РДА передала майнові комплекси дитсадків і шкіл райраді


Василь Кіш, Вадим Гетманенко, Гана Сопкова

3 січня відбулося екстрене засідання ліквідаційної комісії управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації.

Головною метою засідання було підписання актів прийому-передачі майнових комплексів закладів освіти Виноградівського району з оперативного управління управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Виноградівській районній раді.

Термінова передача відбулася відповідно до доручення в.о. голови Закрпатської облдержадміністрації Олексія Гетманенка – з метою уникнення ситуації з відсутністю газопостачання в навчальних закладах району, повідомила Виноградівська РДА.

Раніше того ж дня це питання під час наради, яку провів в.о.голови ОДА Олексій Гетманенко. Участь у заході також взяли заступник голови ОДА Ольга Травіна, керівники Виноградівщини – Віталій Любка та Василь Кіш, директори департаментів освіти та фінансів ОДА – Ганна Сопкова і Петро Лазар, голова правління АТ «Закарпатгаз» Віталій Шатило та ін. Олексій Гетманенко на нараді поставив був вимогу – до кінця робочого дня підписати всі необхідні документи про передачу майна закладів освіти району та укласти угоду із Закарпатгазом.

Рішення про передачу майнових комплексів закладів освіти комунальній установі прийнято на сесії райради ще у вересні 2019 року. У районному бюджеті передбачено 471 млн грн на утримання закладів освіти.

За матеріалами Голосу Карпат.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Що закарпатцям треба знати про реєстрацію на пробне ЗНО
Наступний Туризмознавці УжНУ екскурсували різдвяною Європою