Як першокурсників УжНУ посвятили в студенти


Ключ знань - посвячення в першокурсники УжНУ, Володимир Смоланка

Відомо, що вдалий початок – це половина успіху. Цьогорічні першокурсники Ужгородського національного університету змогли випробувати цю приказку на собі, адже саме для них з нагоди свята 1-го вересня – Дня знань – колектив профкому та студентського самоврядування нашого вишу організували урочисту лінійку.

На подвір’ї головного корпусу УжНУ вишикувалися першачки, з якими знайомилися ведучі заходу – Іван Граб та Діана Сідун-Сович. Офіційно ж відкрила свято пісня – Державний Гімн України, який виконала чоловіча хорова капела УжНУ «Боян».

Відтак ректор нашого університету Володимир Смоланка привітав усіх урочистою промовою. Крім побажань успіху в навчанні та плідної роботи, Володимир Іванович пообіцяв: саме тут першачки – майбутні фахівці з обраних ними з-місяць тому напрямів – знайдуть в УжНУ вірних товаришів, друзів та справжнє кохання.

Наступним виступив почесний гість свята – мер Ужгорода Богдан Андріїв, який привітав «ужнівців» теплими словами та запевнив, що вони можуть завжди розраховувати на підтримку мерії міста незалежно від того, яким буде їхнє прохання – заклик про допомогу чи пропозиція власних ініціатив.

Далі для виступу запросили й самих «винуватців» свята. Задля виконання урочистої посвяти у студенти на сцену вийшли 22 найкращі серед своїх нових колег, які виголосили присягу першокурсника. Після цього вокальний колектив «Боян» виконав для присутніх одвічний гімн студентів «Gaudeamus». Окремими пісенними привітаннями стали композиції солісток – учасниці вокальної студії «Соло міо» Валентини Козлової та студентки філологічного факультету, учасниці проекту «Голос країни» Ганни Шміляк.

Вручали новоспеченим студентам символічний ключ до знань, студентський квиток, подарунки та квіти ректор Володимир Смоланка, голова профкому студентів УжНУ Ростислав Головчанський та голова студентського самоврядування Олександр Варшава. Кожен з них також щиро привітав першачків у дружній родині університету.

Свято не обійшлося й без ще одної доброї традицій – вшанування пам’яті Тараса Шевченка. Виконали цю місію студентка медичного факультету Бернадетта Алфелдій та вихованець факультету здоров’я людини Аллеп Гарбов, яким доручили віднесли квіти до пам’ятника митця.

По завершенню урочистостей ведучі запросили присутніх на концертне продовження свята ввечері. А заключною точкою заходу стало… селфі всіх-всіх-всіх присутніх – ну, як же без цього? 🙂

Антоніна Чундак
Фото Олександра Балеги
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній 1 вересня закарпатський шестикласник "замінував" школу
Наступний Закарпатська вчителька стала "обличчям" привітання Порошенка з Днем знань