Як стати громадським спорстерігачем на ЗНО


ЗНО

Закарпатці можуть стати громадськими спостерігачами на зовнішньому незалежному оцінюванні.

Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує представників засобів масової інформації, громадських організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів долучитися до здійснення громадського спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.

З Положенням про громадське спостереження можна ознайомитися за адресою: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1481-11.

Деталі реєстрації спостерігачів:


РЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ СПОСТЕРІГАЧІВ

за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році в областях обслуговування Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Для реєстрації громадських спостерігачів керівникам органів, що можуть бути суб’єктами громадського спостереження, необхідно:

  • Надіслати на електронну адресу office@test.if.ua скан-копії:

подання про реєстрацію громадських спостерігачів, скріплене печаткою відповідного органу, яке повинно містити прізвища, імена та по батькові, роки народження, контактні телефони осіб, делегованих здійснювати громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання, а також територіальні межі (область), де планується проведення громадського спостереження;

письмових зобов’язань делегованих осіб дотримуватись прав та обов’язків громадського спостерігача, визначених Положенням про громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.11.2011 №1354;

документів, які посвідчують осіб, вказаних у поданні (для делегованих засобами масової інформації – службових посвідчень);

письмової згоди осіб, вказаних у поданні, на обробку персональних даних (відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»).

  • Через п’ять робочих днів з дня отримання центром скан-копій документів, зазначених вище, знайти підтвердження реєстрації на сайті http://test.if.ua.
  • Скерувати зареєстрованих осіб за посвідченнями до відповідального за зовнішнє незалежне оцінювання в області або відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі.

Громадський спостерігач може отримати посвідчення особисто тільки за пред’явленням оригіналів документів, вказаних вище, які, крім документів, що посвідчують делегованих для здійснення громадського спостереження осіб, залишаються у відповідального за зовнішнє незалежне оцінювання в області або відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі.

Якщо громадський спостерігач не може отримати посвідчення особисто, суб’єкт громадського спостереження має право уповноважити на отримання посвідчення свого  представника. У такому випадку представник пред’являє документ, що посвідчує особу, та додає до переліку зазначених вище документів довіреність, видану керівником відповідного органу.

Суб’єктам громадського спостереження може бути відмовлено у реєстрації громадських спостерігачів, якщо делеговані особи не досягли 18-річного віку або документи для їх реєстрації надано з порушенням вимог.

Реєстрація громадських спостерігачів триває до часу завершення усіх етапів підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році, на які поширюється громадське спостереження.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті визначили "Кращих із професії" серед учнів ПТНЗ
Наступний На Закарпатті відбувся тренінг для психологів щодо розвитку стійкості до стресу у дітей