8 лютого в ужгородських школах відновлять навчання


Середня школа

Сьогодні відбулося засідання міської протиепідемічної комісії щодо ситуації в Ужгороді із захворюваністю на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

За останній тиждень серед дитячого населення простежується тенденція до зменшення захворюваності. Так, недужих діток віком до 4 років порівняно з минулим тижнем менше на 20,3%, від 5 до 14 р. – на 34%, від 15 до 17 – на 30 %, до 18 р. – на 28 % менше.

Загалом на 5 лютого в місті захворіло 1454 особи, що на 8% менше порівняно з минулим тижнем, а кількість госпіталізованих зменшилася на 6,3 %. Серед госпіталізованих – 92 дітей, що на 18,6 відсотка менше, ніж попереднього тижня. Важкохворих за 7 днів в лікувальні заклади не поступало.

«Ситуація із захворюваністю в Ужгороді покращується, кількість недужих поступово зменшується. Тому з понеділка, 8 лютого, пропонуємо відновити навчальний процес в школах. Але і в дошкільних, і шкільних закладах і надалі діятимуть обмежувально-профілактичні заходи, включно до 15 лютого. Особлива увага – ретельному дотриманню санітарно-гігієнічних вимог і обмеження в проведенні масових зібрань», – зазначив заступник міського голови Олександр Білак.

Наступної ж п’ятниці, 12 лютого, протиепідемічна комісія знову збереться, аби обговорити ситуацію за новими даними моніторингу, повідомили на сайті Ужгородської міської ради.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді проходять змагання з плавання серед вихованців спортивних шкіл
Наступний Відбулася обласна олімпіада з трудового навчання