Закарпатська ОДА розподілила 15 мільйонів між закладами профтехосвіти області


Закарпатська ОДА

Як повідомили на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, розподілено понад 15 мільйонів гривень стабілізаційної дотації з Кабміну між профтехучилищами в містах обласного значення.Мукачево може отримати понад 7 мільйонів гривень, однак міським депутатам для цього необхідно розблокувати казначейські рахунки своїх училищ, повідомила прес-служба голови ОДА.

Г.Москаль підписав розпорядження про розподіл стабілізаційної дотації, що надійшла з Кабінету міністрів на 2016 рік, між бюджетами міст обласного значення. Кошти в сумі 15 мільйонів 506 тисяч 400 гривень підуть на видатки для професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) пропорційно до кількості учнів із розрахунку по 3 тис. 727,5 грн. на кожного учня. Ужгород, у трьох ПТНЗ якого навчається 1271 учень, отримає 4 млн. 737,7 тис. грн. Берегово, в одному ПТНЗ якого навчається 360 учнів, отримає 1 млн. 341,9 тис. грн. Мукачево, в трьох ПТНЗ якого навчається 1901 учень, отримає 7 млн. 86 тис. грн. Хуст, у двох ПТНЗ якого навчається 628 учнів, отримає 2 млн. 340,9 тис. грн. Кошти надійдуть окремими траншами, починаючи з березня й закінчуючи червнем цього року.

– Ми свідомо розподілили кошти не між усіма 19 профтехучилищами, що працюють на Закарпатті, а тільки між тими, що розміщені в містах обласного значення, – заявляє Геннадій Москаль. – Саме ці заклади фінансуються з міських бюджетів. Критична ситуація на сьогодні тільки в трьох ПТНЗ Мукачева, де учні й персонал уже третій місяць без стипендій і зарплат. Для того, щоб кошти стабілізаційної дотації надійшли до ПТНЗ, Мукачівська міськрада зобов’язана своїм рішенням розблокувати казначейські рахунки училищ. Після чого заклади зможуть використати не тільки дотацію, але й кошти від власних надходжень (оренди приміщень, виробничої діяльності, продажу власної продукції тощо). Обласна держадміністрація і я особисто робимо все, щоб зняти соціальну напругу в Мукачеві, однак якщо міська влада й тепер не прийме рішення про розблокування рахунків училищ, це буде прямий саботаж своїх обов’язків і навмисне доведення людей до відчаю.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В МДУ на конференції обговорили проблеми мистецької освіти
Наступний Всі у зеленому: день святого Патріка в ужгородській школі (фото)