Філологам і журналістам УжНУ вручили дипломи (фото, відео)


Вручення дипломів філологам і журналістам в УжНУ

6 липня велика зала ректорату Ужгородського національного університету була вщерть заповнена квітами – і в прямому, і в переносному значенні. Адже саме цього дня випускниці й випускники (а маємо й таких!) філологічного факультету зібралися тут, аби в урочистій атмосфері отримати дипломи про вищу освіту.

Вітали новоспечених бакалаврів та спеціалістів їхні друзі й рідні, викладацький колектив факультету, для яких ця подія так само стала святом.

Загалом же в залі зібралися випускники денної та заочної форм навчання, які опановували в УжНУ фах україніста, журналіста, фахівця з російської та словацької мови й літератури, – разом таких цьогоріч виявилося 186.

Розпочали дійство традиційно з виконання Державного Гімну України, після чого слово взяла декан філологічного факультету Галина Шумицька. «Протягом усіх років навчання в університеті вам часто вказували на те, як робити. При цьому вам завжди хотілося вчинити по-своєму. Тепер настав час, коли маєте повне право й усі можливості діяти самостійно.

Хочу подякувати вам за все – ідеї, ініціативи та їх утілення, гарячі серця і небайдужість, з якими ми, викладачі, мали справу впродовж нашої співпраці. Цінуйте проведений тут час і товаришів, котрих знайшли в університеті. Адже друзі молодості – це безкорисливі друзі, що залишаться з вами протягом усього життя. Беріться за нові справи відповідально та професійно!».

Після цього приступили до офіційної частини – вручення дипломів та нагородження грамотами за активну участь у житті університету спеціалістів. Вони ж, разом з іншими випускниками-колегами, виконали незмінний гімн студента «Gaudeamus». Відтак дипломи й грамоти вручали випускникам-бакалаврам.

Привітав колишніх студентів та долучився до нагородження також проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Володимир Фекета. «Отримані вами сьогодні дипломи засвідчують знання й професійні навички, здобуті в стінах нашого університету. Але за цей час ви не тільки вчилися, а й дорослішали, мужніли, гарнішали. Ми пишаємося вами і сподіваємося, що й ви маєте гордість зватися випускниками Ужгородського національного університету».

Від академнаставників напутнє слово молоді сказала доцент кафедри української мови Наталія Венжинович, яка закликала пам’ятати свій університет, факультет, кафедри, людей, які впродовж років намагалися вкласти в юні душі все найкраще, що мають самі.

До привітань долучилася також мама однієї з випускниць – відома ужгородська поетеса та журналістка Ірина Гармасій. За її словами, сьогоднішнє дійство допомогло згадати молоді роки, відчувши себе студентами, і батькам. Випускникам бажала успіху й закликала плекати рідну мову, стояти за неї та за свою державу.

Після церемонії нагородження гості переглянули слайд-шоу зі світлинами з університетського життя колишніх студентів-філологів та журналістів. З екрану на випускників дивилися їхні власні обличчя – усміхнені, щасливі й такі безтурботні!

Звернення до колег у незвичайному (проте тільки не для журналістів!) форматі – відео – презентував випускник відділення журналістики, очільник факультетського профкому студентів Василь Третяк.

Завершили захід під музику у виконанні знаного ужгородського музиканта – саксофоніста Григорія Чепури. А тим часом представники студентського самоврядування філфаку дарували присутнім у залі викладачам квіти – і, попри літо надворі, свято завершилося справді по-весняному.

Антоніна Чундак,
фото Віталія Завадяка, відео Роберта Паппа та Віталія Завадяка,
інтерв’ювання Даниїла Самсонова, монтаж Джесіки Вайди,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній 34 студенти УжНУ отримуватимуть іменні стипендії
Наступний Поблизу Ужгорода відбулися змагання з пішохідного туризму "Єврокарпати – 2016"