Студенти Української академії лідерства зустрілися з начальником ДСЯО в Закарпатті (фото)


Молоді лідери  з усіх куточків України завітали до управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області. Це студенти  Української академії лідерства, яка дає змогу не тільки здобувати знання, але й вільно висловлювати власні погляди та ідеї.

Під час зустрічі учасники обговорили  сучасні виклики в галузі освіти та висловили ідеї щодо формування майбутньої освітньої політики нашої держави. Марія Сігетій, начальник управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області, зазначила, що основним завданням управління є забезпечення  рівного доступу дітей до  якісної освіти в усіх куточках Закарпаття.

Жваве обговорення та масу запитань з боку студентів  викликала процедура проведення інституційного аудиту, яка є новою процедурою здійснення контролю за діяльністю закладів освіти. Особливо молодь цікавило, наскільки інституційний аудит  є незалежним і які наслідки може очікувати заклад освіти за результатами його проведення. Також студентів зацікавила сертифікація педагогів – як та процедура, що суттєво впливає на якість освіти. Адже всі вони підтримують думку, що вчитель – це, радше, партнер і наставник, а не людина з авторитарним стилем викладання.

Молоді лідери сповнені новаторськими ідеями та мають свіжий погляд на розвиток освіти нашого краю. Це свідчить про те, що вони готові брати активну участь у розв’язанні суспільних проблем і сприяти розвитку освіти в Україні.

На завершення зустрічі Софія Станович, керівниця регіонального центру розвитку лідерства в Ужгороді, передала працівникам управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області заряджені позитивом студентів фірмові браслети та футболки, як свідчення того, що молодь – це потужний потенціал для позитивних змін у системі освіти в Україні.

Управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді 27 закладів середньої освіти змінили тип та назву (відео)
Наступний На базі УжНУ збірна України змагається на Юніорській Балканській олімпіаді з інформатики (фото)