У Хусті створять новий навчально-практичний центр із підготовки робітників


Хустський район

20 листопада 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада з питань модернізації професійно-технічної освіти.

Відповідно до Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2016 р. № 418-р, передбачено реалізацію пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; монтажник санітарно-технічних систем та устаткування; швачка, кравець, закрійник.

6 жовтня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон „Про внесення змін до Закону України „Про державний бюджет України на 2016 рік”. Законодавчим актом збільшено видатки на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності у розмірі 50 млн гривень. Ці кошти передбачені на придбання техніки та обладнання для створення навчально-практичиних центрів на базі професійно-технічних навчальних закладів.

Зокрема, у Закарпатській області такий навчально-практичний центр з підготовки робітників за професією монтажник санітарно-технічних систем та устаткування заплановано створити на базі Хустського професійного ліцею.

На нараді йшлося також про діяльність регіональних рад з професійної освіти як механізму громадсько-державного управління галуззю; передачу майна професійно-технічних навчальних закладів з державної у комунальну власність; упорядкування мережі закладів системи професійно-технічної освіти, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В ужгородському управлінні освіти повідомили про вакансії
Наступний Ужгородські студенти вийшли до фіналу Чемпіонату світу з алгоритмічного програмування!