У Карачині на Берегівщині триває Всеукраїнська багатопредметна школа (фото, відео)


На Закарпатті вже майже три тижні триває Всеукраїнська літня багатопредметна школа, вона проходить на базі ліцею в Карачині.

Слово “карачун” (“керечун”) у закарпатському діалекті означає “різдвяний хліб”. Святковий хліб для мозку від найкращих викладачів математики, програмування, історії, української мови та світової літератури вже отримала молодша група у складі більш як 50 учнів, які працювали з 4 по 12 серпня. Діти приїхали з Харкова, Києва, Львова, Тернополя, Кривого Рога, Івано-Франківська, Вінниці, Чернівців, з різних куточків Закарпаття, а також з Ірландії, Німеччини, Болгарії.

Про школу розповідає її організатор – заслужений учитель України Сергій Ліфиць:

Після завершення першої зміни до Школи прийшло 90 старшокласників. Географія учасників розширилась: крім зазначених регіонів, додались ще Полтавщина, а також Польща, Австрія, Кіпр, Хорватія. Школа працюватиме до 25 серпня. Крім навчання, діти мають удосталь часу, щоб поганяти у футбол, пограти у волейбол та баскетбол, поплавати в басейні. Відбуваються різноманітні командні математичні змагання (гойдалки, аукціон, матбої), вікторини та інші інтелектуальні ігри.

Нещодавно Школу відвідав професор УжНУ Федір Шандор:

За підтримки професора Федора Шандора також відбулася екскурсія до замків Мукачівщини.

Організатори табору – математичне відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка і мережа математичних гуртків SmartSchool. Дуже значну фінансову підтримку надала благодійна організація Razom for Ukraine.

Більше про роботу Багатопредметної школи в Карачині, а також про інші проєкти її організаторів, можна дізнатися із сайту Mathedu.kh.ua.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Науковці УжНУ беруть участь у формуванні «Візії майбутнього освіти і науки України»
Наступний На Синевирі пройшла осіння школа з програмування (фото)