На Синевирі пройшла осіння школа з програмування (фото)


Учні разом з керівниками та представником ІТ-компанії Huawei Вадимом Круцом
Учні разом з керівниками та представником ІТ-компанії Huawei Вадимом Круцом

На Закарпатті уже звикли, що школи, де однією зі складових є програмування, проводяться в Хусті, Берегові та Карачині.

Цьогоріч уперше школа з програмування пройшла в Синевирі. Місцем проведенням було вибрано табір “Synevyr Camp” (колишня його назва – “Синевирське озеро”). Організатором табору виступила Федерація олімпіадного програмування. Спонсор проведення ‒ ІТ-компанія Huawei. Школа проходила в період з 10 по 19 жовтня.

Під час написання турів
Під час написання турів

Школа зібрала 20 найкращих учнів України за результатами IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з програмування. Учні, які не потрапили в це число, мали змогу взяти участь в онлайн-режимі. Лекції, що їх мали змогу послухати учні, були на теми: метод поділяй-та-володарюй, центроїдна декомпозиція, декартове дерево, обчислювальна геометрія та динамічне програмування. Усі лекції транслювали в прямому ефірі й зараз розміщені на youtube. За матеріалами лекцій учні мали змогу порозв’язувати задачі різної складності. По завершенні відведеного періоду на розв’язання задач було організовано їх детальний розбір. Заняття проводили студенти різних закладів вищої освіти: Василь Меренич (Ужгородський університет), Дарина Карпенко (Ягеллонський університет), Матвій Стречень (Київський університет імені Тараса Шевченка) та Костянтин Денисов (Харківський національний університет радіоелектроніки).

Учасники табору, крім навчання, мали змогу відвідувати Синевирське озеро та підніматись на вершини гір, які його оточують, побачити ведмедів, вовків, тигрів, левів, оленів та десятки інших тварин у “Долині ведмедів” та “Долині вовків”, скуштувати боґрач у гірській колибі…

Похід на Синевирське озеро
Похід на Синевирське озеро

Організатори висловлюють щиру подяку директору Національного природного парку «Синевир» Миколі Дербаку за сприяння при відвідуванні “Долині ведмедів” та Синевирського озера.

За інформацією організаторів школи

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Карачині на Берегівщині триває Всеукраїнська багатопредметна школа (фото, відео)
Наступний Студенти УжНУ стали призерами на всеукраїнській олімпіаді з програмування