Важливо й цікаво:

У Мукачівському університеті День науки відзначили без науки (фото)

Відпочивати працюючи та працювати відпочиваючи – так провели День науки працівники Мукачівського державного університету.

Відзначення дня науки в МДУ

Таким чином, як повідомили в МДУ, започаткували нову традицію – відзначати День науки на природі.

Більшу частину свого життя працівники вишу проводять, працюючи за комп’ютером, готуючи MOODLE, навчально-методичні комплекси тощо.

Аеробіка до дня науки в МДУ

У виші переконують, що відзначати День науки традиційно, “за чашкою кави і тістечком”, – нудно, формально і нецікаво. Тому вирішили придумати щось більш цікаве. Профспілковий комітет підійшов до вирішення проблеми комплексно – смачним бограчем, печеними крумплями та шашликом.

Старший викладач кафедри англійської філології Габовда Анжеліка Міланівна взяла ініціативу у свої руки

Старший викладач кафедри англійської філології Габовда Анжеліка Міланівна взяла ініціативу у свої руки

Розім’яти затерплі від багатогодинного сидіння м’язи допомогли аеробіка, футбол, волейбол, у які із задоволенням грали всі присутні.

"Науковий волейбол" в МДУ

“Науковий волейбол” в МДУ

Але найголовнішими враженнями свята були чудові краєвиди лісу, польові квіти і чисте повітря, якого вистачило всім, твердять у Мукачівському університеті. І водночас закликають пам’ятати: робота для відпочинку, а не відпочинок для роботи.


Читайте також: З нагоди Дня науки у Мукачівському державному університеті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука та освіта: актуальні проблеми досліджень на сучасному етапі»
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz