УжНУ розглядає можливість працевлаштування своїх випускників у Словаччині


Представники УжНУ у Словаччині

У місті Кошицях (Словацька Республіка) відбувся Ярмарок вакансій ’2016 (JobFair ’2016) – один із найбільших такого роду заходів у східнословацькому регіоні, розрахований на студентів, випускників та всіх охочих не лише зі Словаччини, а й з прикордонних регіонів, що дає змогу знайти вакансії для професійної реалізації в час, коли ринок праці нівелює кордони, стаючи все більш глобалізованим.

На запрошення Американської торгово-промислової палати в Словацькій Республіці до участі в Ярмарку вакансій долучився і Центр кар’єри УжНУ (директор – доцент Тетяна Бутурлакіна), повідомляє доцент кафедри туризму УжНУ В.М.Кочан на сайті Медіацентру УжНУ.

Завдяки пані Тетяні Бутурлакіній до міжнародного заходу були запрошені й представники факультету туризму та міжнародних комунікацій – доцент кафедри туризму Василь Кочан, завідувач кафедри міжкультурних комунікацій Руслана Жовтані, старший викладач кафедри міжкультурних комунікацій Валерія Баланко та студентка 5-го курсу Ірина Белякова.

Провідні світові компанії презентували свої пропозиції та вакансії для стажування й працевлаштування. Серед учасників Ярмарку – всесвітньо відомий готельний бренд «Radisson Blu»: цього разу свої пропозиції представляв «Radisson Blu Carlton HOTEL» (Мальта).

Діалог між представниками факультету туризму та менеджерами «Radisson Blu» виявився цікавим і змістовним. Результатом успішної презентації українського факультету стала пропозиція співпраці з метою працевлаштування наших студентів. Першою ластівкою стала пропозиція подати своє резюме і пройти співбесіду присутній п’ятикурсниці Ірині Беляковій, яка гідно витримала цей іспит (до речі, англійською мовою) й дістала запрошення на працевлаштування.

Колектив факультету туризму та міжнародних комунікацій висловлює щиру подяку директору Центру кар’єри Ужну Тетяні Олександрівні Бутурлакіній за актуальну інформацію та надану можливість поїздки.

Попередній У коледжі Закарпатського художнього інституту відбулася конференція англійською мовою
Наступний На Мукачівщині на семінарі обговорювали проблеми родинного виховання

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про