Важливо й цікаво:

Як у Закарпатті проходила обласна олімпіада з історії (фото)

20 січня до Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з’їхалися знавці історії, які змагалися за право представляти нашу область на ІV - всеукраїнському - етапі олімпіади.

Журі олімпіади з історії у ЗІППО Журі олімпіади з історії у ЗІППО

130 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області взяли участь у боротьбі за звання кращого з кращих у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Олімпіада з історії на Закарпатті

Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти Закарпатського ІППО, та Іван Мандрик, голова журі, завідувач кафедри нової і новітньої історії та історіографії історичного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, доктор історичних наук, привітали юних інтелектуалів та наголосили, що без історії немає майбутнього. Пам’ятати і поважати героїчне минуле свого народу, примножувати славні традиції та любити Україну – такою бачать сучасну молодь поважні наставники. Побажали учасникам позитиву, гарних вражень та виважених рішень.

Олімпіада з історії

Юрій Шимон, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, викладач історії та суспільствознавства, розповів про практичний та теоретичний тури, різні типи завдань, а також побажав перемоги, – повідомили у ЗІППО.

Олімпіада з історії - написання роботи
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz