У Швеції стартувала Європейська дівоча олімпіада з інформатики (фото)


У складі української команди – Даша Карпенко, Аліса Потьомкіна, Даша Лобас, Ольга Воляник та керівники Олександр Міца та Андрій Филипюк.

Усього в змаганні бере участь 189 дівчат з 52 країн світу. Багато країн знаходяться поза Європою, просто це змагання стало таким популярним, що до нього долучились і Японія з Сингапуром, Саудівська Аравія з Новою Зеландією, Сполучені Штати з Еквадором і т.д. Тож назва вже давно не відповідає географічному охопленню країн-учасниць.

“Цікавою є загадка, як українки можуть претендувати на 7 медалей, якщо в збірній Україні їх лише 4? До речі, 4 та 7 улюблені числа мого друга Василя Білецького, багато його задач крутяться навколо цих чисел”, – зауважує Олександр Міца.

Відповідь проста: українки є і в збірній Австрії – Уляна Маланяк (з Хмельницького), у збірній Люксембургу – Катерина Оселедець (з Одеси), у збірній Нідерландів – Каріна Ковальська (з Тернополя).

Наші дівчата довго готувались, розв’язали десятки тисяч задач, тисячі годин провели за заняттями. Їх інтелект, врода, вихованість – показують, наскільки багата Україна духовно.

У цих інтелектуальних боях дівчата здобувають авторитет Україні.

Вболіваємо за них!!!

Учасники вдячні Федерації олімпіадного програмування та всіх організаціям та ІТ-компаніям, які її підтримують, за організацію тренувальних зборів та поїздки на це змагання.

Поточна таблиця результатів тут.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Учень із Мукачева набрав на НМТ 200 балів з трьох предметів (відео)
Наступний Восьмирічна дівчинка з Ужгорода встановила рекорд України, продекламувавши найдовшу скоромовку (фото, відео)