Аспірантка УжНУ провела екскурсію колишніми володіннями графа Нандора Плотені


Екскурсія колишніми володіннями графа Нандора Плотені
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

26 квітня 2018 року аспірантка кафедри історії України УжНУ Вікторія Козлова представила історію рідного села Великі Лази у вигляді розгорнутої екскурсії колишніми володіннями композитора і музиканта, угорського графа Нандора Плотені.

Були присутні студенти та викладачі трьох навчальних закладів Ужгорода: Ужгородського національного університету (викладачі Роман Офіцинський, Лариса Капітан, Василь Міщанин, Сергій Ганус, Павло Худіш, Юрій Славік), Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (викладач Вікторія Павлик) та Ужгородського коледжу культури і мистецтв (викладач Марія Стойка).

Вікторія Козлова показала екскурсантам маєток графа, розповіла історію родини Нандора Плотені та його нащадків. Студенти та викладачі мали можливість оглянути експозицію речей графа. Експонати зберігаються в музеї Великолазівської школи, котра розташована поруч з садибою. Також присутні могли оглянути спиртзавод, що колись належав родині Плотені, з якого розпочалося виробництво коньяку на Закарпатті. В своєму дослідженні історії рідного села Вікторія Козлова використовувала не тільки опубліковані документи і матеріали, а й збирала усні спогади односельців-старожилів.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Студенти Мукачівського університету перемогли в міжнародному конкурсі дизайнерів у Словаччині (фото)
Наступний Ужгородське управління освіти повідомило про нові вакансії