Для закарпатських ПТНЗ розробляють електронні підручники


Засідання творчої групи з розроблення електронних підручників відбулося в онлайн-режимі
Засідання творчої групи з розроблення електронних підручників відбулося в онлайн-режимі

18 січня Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Закарпатській області проведено засідання творчих груп щодо розробки двох електронних підручників з предметів основи радіоелектроніки та санітарія і гігієна.

Учасниками зібрання були Гажлінскі О.І., викладач спеціальних дисциплін Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торгoвельно-економічного університету (підручник «Санітарія та гігієна у сфері послуг») та у режимі онлайн Терпай В.М., заступник директора з навчально-виробничої роботи, Воробець Д.В., Фальч В.І., викладачі спеціальних дисциплін  Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево (підручник «Основи радіоелектроніки», кваліфікація 4 розряд).

У ході роботи визначено розділи і зміст майбутніх підручників, структуру та терміни подачі матеріалів для розміщення їх в Інтернет-осередку. Також розглядалися вимоги щодо загального оформлення майбутніх електронних підручників, формату рисунків та фотографій.

На завершення засідання члени творчої групи дійшли висновку, що створені посібники сприятимуть підвищенню якості викладання предметів професійного спрямування, а учні зможуть самостійно підготуватися до занять та перевірити засвоєний матеріал.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті відбулася обласна олімпіада з екології
Наступний Уряд підвищив зарплати вчителям