У Мукачеві пройшов чемпіонат Закарпаття з шахів серед дітей


Шаховий турнір у Мукачеві

У Мукачеві пройшов чемпіонат Закарпатської області з шахів серед дітей віком до 14 років. У шаховому змаганні взяло участь більше 50 школярів із різних куточків нашого краю. Серед учасників також 11 учнів шахового гуртка ПАДІЮНу.

Дитячі турніри зазвичай проходять дуже емоційно. Не став винятком і цьогорічний чемпіонат. Усе було – радість від перших перемог, несподівані повороти в драматичних партіях, прикрі помилки, сльози від незаслужених поразок. Але головне – діти спілкуються в турнірній атмосфері, вчаться боротися зі своїми недоліками, виправляти помилки та продовжують іти вперед, не зважаючи на прикрі поразки.

Серед учнів гуртка ПАДІЮНу найкращий результат показали Євгенія Тимошенко та Ілля Кривовяз, які набрали по 5 очок із 7 можливих. На жаль, для Іллі до призової трійки не вистачило півочка. Більше поталанило Євгенії, яка протягом усього турніру демонструвала справжні бійцівські якості, перегравши всіх свої головних опоненток в очних поєдинках, і виборола звання чемпіонки Закарпатської області серед дівчат до 14 років. Це вже друге чемпіонське звання Євгенії (у червні вона стала чемпіонкою області серед дівчат до 12 років). Перед турніром Євгенія поставила собі таку мету – виграти чемпіонат, щоб зробити подарунок батькові, який цього дня святкував свій день народження.

Також організатори відзначили гру одного з наймолодших учасників турніру – вихованця гуртка ПАДІЮНу – шестирічного Максима Герича, який у компаніїї значно старших колег набрав 3,5 очка, показавши досить пристойну гру.

Найгебауер С.М., керівник шахового гуртка ПАДІЮНу

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Представники чеської поліції знайомилися зі студентами УжНУ
Наступний Ужгородські студенти змагатимуться у півфіналі чемпіонату Європи з програмування