Христина Ярема з Ужгорода записала відеоуроки для Всеукраїнської школи онлайн


Христина Ярема викладає українську мову та літературу в ужгородській школі №20 – ліцеї «Лідер». Її професійний стаж – 7 років. Минулого місяця Христині запропонували записати онлайн-уроки для учнів. Вчителька каже: роль відіграли її лаконічні уроки, проєкт, який вона започаткувала на своєму Youtube-каналі.

Христина Ярема вже записала 16 відеоуроків для учнів 7 класу.

“Перші зйомки вже були 19 листопада, тобто я мала умовно за тиждень підготувати 8 уроків. Кожен урок складається з трьох компонентів: конспект, яким може скористатися учень, текст суфлеру, яким я користувалася під час зйомок уроку, й тести”, — пояснила Христина Ярема.

Перші 8 уроків, тривалістю від 5 до 10 хвилин, відзняли за день, — розповідає ужгородка. Пояснила: в першій половині для вона відзняла чотири уроки, потім після перерви, в другій половині дня були відзняті інші чотири уроки.

“А потім уже було легше, тому що наступив другий етап, — розповіла Христина Ярема. — Я вже до нього була готова. У мене було два тижні. І вже наступні 8 уроків було готувати легше. Було більше часу. Був досвід. Комусь здається, напевно, збоку, що це так легко, ніби вже готовий текст, можна не помилитися. Все так ідеально. Але насправді все дуже і дуже складно. Тим більше, коли ти робиш це вперше”.

За словами вчительки, уроки підготувала для навчання дітей у грудні цього року та січні 2021-го.

Дивіться детальніше у сюжеті Ірини Олаг – журналістки “Суспільного” на Закарпатті:

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Виноградівщині та Воловеччині не використали понад мільйон гривень освітньої субвенції
Наступний Закарпатські першокласники отримали безкоштовні ігрові набори (фото)