Закарпатські першокласники отримали безкоштовні ігрові набори (фото)


У рамках реалізації Концепції „Нова українська школа”, спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та The LEGO Foundation Закарпатська область безоплатно отримала ігрові набори LEGO Play Box.

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.11.2020 № 1442 „Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької областей ігровими наборами LEGO Play Box” департаментом отримано та 22 – 23 грудня 2020 року роздано місцевим органам управління освітою 1371 ігровий набір.

Одним із завдань, які ставить перед собою сучасний учитель у своїй педагогічній діяльності, є розвиток пізнавальної активності і самостійності учнів, тому використовує нетрадиційні форми організації навчально-пізнавальної діяльності. Гра – це ефективний метод навчання, що дозволяє поглибити знання учнів, підвищити інтерес до предмета.

Набори відкриють цілий комплекс можливостей для розвитку у дітей мислення, мовлення, уваги, оперативної пам’яті, самоконтролю, ментальної гнучкості, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Христина Ярема з Ужгорода записала відеоуроки для Всеукраїнської школи онлайн
Наступний 115 закарпатських учнів беруть участь у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з програмування