МДУ отримав доступ до видань у Scopus та Web of Science


Scopus, Web of Science

Влітку МОН України оголосило відбір для вишів та наукових установ для надання доступу до Scopus та Web of Science за кошти державного бюджету. Щоб отримати доступ, заклад повинен відповідати низці критеріїв.

За результатами конкурсу (Наказ МОН України № 1213 від 6.11.18р. «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління МОН України до електронних баз даних») понад 100 вищих навчальних закладів отримали високі бали і матимуть підключення одразу до обох баз.

У переліку вищих навчальних закладів, яким надали доступ до Scopus та Web of Science, є Мукачівський державний та Ужгородський національний університети.

Scopus – це база даних рефератів та цитат рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у сферах науки, технології, медицини, соціальних наук, мистецтва та гуманітарних наук, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень Web of Science – реферативна база даних, яка пропонує дослідникам, викладачам, студентам швидкий доступ до якісної міждисциплінарної релевантної інформації. Платформа має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.

Повний список вищих навчальних закладів, яким надається доступ за посиланням, повідомили Освітній портал Закарпаття в Мукачівському державному університеті.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Для студентів Закарпатської академії мистецтв майстер-клас провела лекторка з Бразилії (фото)
Наступний Як учні Ужгородської школи з угорською мовою навчання писали радіодиктант єдності (відео)