Мукачівському аграрному коледжу виповнилося 70 років


70-річчя Мукачівського аграрного коледжу
Під час святкування 70-річчя Мукачівського аграрного коледжу

3 листопада свій поважний ювілей – 70-річчя – святкує Мукачівський аграрний коледж. Засвідчити свою увагу, шанобливе ставлення до майбутніх аграріїв та привітати педагогічний колектив, студентів прийшли екс-міністр освіти та науки України, а нині ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко, очільники аграрних вишів Львівщини, заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик, заступник голови ОДА Олександр Петік, директор департаменту агропромислового комплексу ОДА Юрій Лесьо, керівництво району та ветерани.

У своїх промовах гості свята щиро вітали колектив навчального закладу з ювілейною датою, бажали усіляких гараздів, подальшого розвитку та високих здобутків. Станіслав Ніколаєнко зазначив, зокрема, що за сім десятків свого існування заклад випустив 17,7 тисяч фахівців агропромислової галузі, і це суттєвий вклад у розвиток сільськогосподарського комплексу не лише Закарпатського краю, а й всієї України. Він також підкреслив, що за останній рік коледж значно покращив свою матеріально-технічну базу, і це завдяки активній діяльності очільника закладу – Юрія Садварі. Відтак, екс-міністр вручив господарю свята урядову відзнаку за сумлінну працю та вклад у розвиток навчального закладу, а також нагородив найкращих викладачів.

Петро Грицик передав вітання та найкращі побажання усім присутнім від голови обласної ради Михайла Рівіса, також відзначив вагомий внесок нового керманича навчального закладу Юрія Садварі та його колективу.

– Мукачівський аграрний коледж – унікальна кузня кадрів середньої та вищої ланки для аграрного сектору економіки краю. Становлення освітнього закладу, заснування окремих спеціальностей нерозривно пов’язані з розвитком регіону і України загалом. Коледж розпочинав свою діяльність як сільськогосподарський технікум, а тепер у ньому готують фахівців шести популярних та необхідних спеціальностей для важливих галузей сільського господарства. Нині тут трудяться висококваліфіковані, досвідчені фахівці-ентузіасти своєї справи, які самовіддано люблять свою Alma-mater, пишаються нею і радо передають студентській молоді власні знання, уміння, навички, – мовив Петро Васильович, додавши: – Багатство Мукачівського аграрного коледжу – це не тільки потужні матеріально-технічна, навчально-методична та інформаційна бази, досвідчені спеціалісти, а й, насамперед, студенти, випускники – нинішні і майбутні. Переконаний, що тут сотні юнаків і дівчат сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності, аби стати висококваліфікованими, конкурентоспроможними спеціалістами.

Насамкінець керівники краю вручили кращим працівникам коледжу грамоти та подяки від обласної влади та облдержадміністрації.

Зі свого боку, дружній колектив студентів та педагогів підготував цікаву концертну програму із запальними танцями, піснями та розважальними сценами.

Прес-служба Закарпатської облради

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатський студент отримав гран-прі престижного міжнародного конкурсу
Наступний Ужгородські студенти та викладачі взяли участь у міжнародному конкурсі WORLDSKILLS UKRAINE (фото)