На Закарпатті створили оперативний штаб для боротьби з порушеннями під час вступної кампанії


Закарпатська ОДА

З метою забезпечення належного контролю за проведенням у вищих та професійно-технічних навчальних закладах вступної кампанії 2016 року, протидії протиправним проявам й оперативного реагування на факти порушень чинного законодавства про вищу освіту, організації особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу до вищих навчальних закладів видано наказ департаменту освіти і науки облдержадміністрації 02.07.2016 № 194 „Про створення оперативного штабу з питань вступної кампанії 2016 року у вищих та професійно-технічних навчальних закладах”.

Наказом затверджено персональний склад оперативного штабу та заходи щодо забезпечення контролю за проведенням вступної кампанії у вищих та професійно-технічних навчальних закладах, визначено громадську приймальню громадян (м. Ужгород, площа Народна, 4, кабінет № 481) і консультативний телефон за номером: (03122) 3-34-67.

Згідно з Правилами прийому до вищих навчальних закладів, вступна кампанія ̶ 2016 року починається 11 липня. Однак термін подачі документів на різні кваліфікаційні рівні та різні спеціальності неоднаковий. Так, подача документів на спеціальності, у яких передбачено творчий конкурс, вступні іспити та співбесіда, закінчиться 20 липня.

Творчі конкурси проведуть у кілька етапів з 18 до 27 липня 2016 року. Вступні іспити та співбесіди – з 21 до 28 липня. Прийом заяв у паперовій або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 18 годині 27 липня, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді проводять конкурс на заміщення посад заступників директорів у трьох школах
Наступний Викладачі УжНУ взяли участь у тренінгу Британської ради