На Закарпатті впроваджують Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей


Система виховання дітей
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

На виконання плану заходів із реалізації І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 526-р, в області створено міжвідомчу робочу групу (розпорядження голови облдержадміністрації 23.11.2017 № 611 „Про реалізацію проекту „Модернізації системи соціальної підтримки населення України” в Закарпатській області”).

З метою обговорення актуальних проблем і стратегічних підходів щодо деінституціалізації в Україні, а також для коректного заповнення форм збору інформації про становище дітей і сімей в області щодо визначення потреби вразливих груп населення на освітні, медичні, соціальні та реабілітаційні послуги на рівні районів (міст, ОТГ) 10 січня 2018 року у приміщенні сесійної зали облдержадміністрації під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації О. Петіка проведено навчання заступників голів райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, голів ОТГ, спеціалістів відповідних галузей та керівників закладів інституційного догляду.

У виступах та під час наради увага зверталася, зокрема, на основні перешкоди на шляху здійснення деінституціалізації, принципи і міжсекторальні аспекти деінституціалізації, аналіз ризиків при її проведенні, перелік необхідних послуг з підтримки сімей у громадах як альтернативу інтернатним закладам тощо.

До 15 лютого 2018 року у онлайн режимі на сайті Міністерства соціального захисту населення України будуть заповнюватися форми збору зазначеної інформації:

  • місцевими органами виконавчої влади (виконавчими органами місцевого самоврядування) про становище дітей і сімей в районі (місті, ОТГ) для визначення потреби вразливих груп населення на освітні, медичні, соціальні та реабілітаційні послуги (форми № 1, 2);
  • керівниками закладів інституційного догляду та виховання дітей (форма № 3) про вихованців і надання їм освітніх, медичних, соціальних та реабілітаційних послуг.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній На Закарпатті відбирають заклади для професійного навчання зареєстрованих безробітних
Наступний Школи та садочки Тячівщини закрили через кір