У закарпатських ПТНЗ популяризують професію верстатника


Під час брейн-рингу

З метою підвищення інтересу учнів до майбутньої професії, розвитку творчої активності та поглиблення знань зі спецпредметів з 26 лютого до 2 березня у Вищому професійному училищі № 3 м. Мукачево пройшов тиждень із професії верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням.

Згідно з планом роботи впродовж тижня викладачами та майстрами виробничого навчання було проведено відкриті уроки. Зокрема в цікавій і доступній формі, використовуючи різні форми та методи навчання, викладач спеціальних дисциплін Чепіжак В.І. провів урок з предмета «Технологія верстатних робіт» на тему «Основні види фрезерної обробки. Класифікація фрез».

Щоб виявити рівень професійної підготовки й перевірити знання учнів, одержані у процесі теоретичного та виробничого навчання, було організовано ряд конкурсів, серед яких брейн-ринг, вікторина, та конкурс фахової майстерності серед учнів першого курсу, що складався з теоретичної та практичної частин.

Студент під час роботи за верстатом

Впродовж тижня діяла виставка стіннівок та виробів, виготовлених у майстернях училища та гуртках технічної творчості.

Нарада

Наприкінці тижня на загальноучилищній лінійці відбувся розіграш лотереї, власники виграшних квитків отримали корисні подарунки, виготовлені учнями на уроках виробничого навчання.

Нагородження

Тиждень завершився засіданням методичної комісії, під час якого було підбито підсумки, визначено переможців конкурсу фахової майстерності та найактивніших учасників проведених заходів.

Демонстрація виробів

Протягом тижня молодь почерпнула багато додаткової корисної інформації про майбутню професію, перспективи її розвитку, учні розкрили особистий погляд на особливості професій й визначення свого місця в колі справжніх майстрів своєї справи.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Медіацентр УжНУ зняв документальну стрічку про професора Павла Чучку (відео)
Наступний Закарпатський обласний ліцей-інтернат хочуть назвати "імені Героїв Красного поля"