В Ужгороді пройшла обласна олімпіада з англійської мови (фото)


Під час олімпіади з англійської мови у ЗІППО
Під час олімпіади з англійської мови у ЗІППО

16 січня до Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з’їхався 91 учень 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатського краю, щоб у конкурсних змаганнях визначити найсильніших знавців англійської мови, які представлятимуть нашу область на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського ІППО Михайло Басараб, відкриваючи олімпіаду, побажав юним інтелектуалам успішно пройти випробування та показати гарний результат.

Михайло Басараб, Сніжана Голик

Сніжана Голик, голова журі, доцент кафедри англійської філології факультету іноземної філології ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат філологічних наук, наголосила, що сьогодення вимагає знати досконало англійську мову, яка вже давно стала мовою міжнародного ділового спілкування, інформаційних технологій та Інтернету. Запросила школярів на навчання до одного з найпрестижніших факультетів вишу та побажала перемоги в змаганнях.

Під час олімпіади з англійської

Кейті Міллер від імені волонтерів Корпусу Миру США в Україні, експертів-консультантів, носіїв мови, звернулися до школярів мовою Джорджа Гордона Байрона, поета, символу романтичного світовідчуття, наголосивши, що лише наполегливість та бажання показати свою унікальність допоможуть у змаганнях за першість.

Учасники олімпіади з англійської мови в Ужгороді

Мар’яна Тріфан, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, ознайомила учасників із умовами проведення олімпіади та побажали позитивних емоцій та правильних рішень, повідомили у ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Луганські діти щедрували закарпатцям на Старий Новий рік (фото)
Наступний Співробітникам УжНУ затримали виплату авансу