Закарпаття відвідали діти з Луганщини (фото)


Діти з Луганщини в Ужгороді
Діти з Луганщини в Ужгороді

В умовах військово-політичного конфлікту на Донбасі, вкрай складної соціокультурної ситуації та інформаційної війни у районах, що межують із зоною конфлікту, гостро постала необхідність навчати учнів сучасних інструментів критичного мислення і комунікації, які б допомогли їм ефективно працювати з інформацією й сприяли толерантності, взаєморозумінню і згуртованості громад і громадян.

Наша область неодноразово гостинно приймала дітей та учнівську молоді з Луганської та Донецької областей.

Ось і цими вихідними Закарпаття на запрошення голови обласної державної адміністрації Г.Москаля відвідала організована група дітей працівників правоохоронних органів Луганської області у супроводі педагогічних працівників. Для їх успішного перебування департаментом освіти і науки облдержадміністрації було розроблено дводенну програму, що передбачала відвідання відомих пам’яток культури та архітектури, ознайомлення з історією розвитку нашого краю та ролі визначних особистостей на різних етапах його існування.

Педагоги з Луганщини на Закарпатті

Закарпатським центром туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді, який також долучився до цього заходу, було організовано змістовну екскурсію визначними місцями м.Ужгород та м.Мукачево з відвіданням Ужгородського та Мукачівського замків, старовинної частини міст, а також Закарпатського музею народної архітектури та побуту. Учні та педагогічні працівники, більшість із яких вперше побували на Закарпатті, дізналися багато нового про життя одного із західних регіонів України.

У музеї

Для комфортного перебування дітей та педагогічних працівників із Луганської області, які на ці дні стали ,,закарпатцями”, було створено усі умови.

Діти з Луганщини на Закарпатті

Департаментом освіти і науки облдержадміністрації і надалі здійснюватимуться різноманітні заходи для формування в учнівської молоді позитивного ставлення і мотивації до застосування моделей поведінки, орієнтованих на толерантність, моральні цінності українського суспільства і демократії, готовності до ефективного спілкування у повсякденному житті, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Скільки важить шкільна освіта? Дитячий травматолог Вільгельм Овваді розповів про вплив важких рюкзаків на здоров'я школяра (відео)
Наступний Чотирьом закарпатцям Гриневич призначила стипендії Президента України