Перечинщина і Тячівщина отримали шкільні автобуси


Шкільний автобус
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Школи Тячівського та Перечинського районів отримали нові автобуси для перевезення учнів. Ключі від чотирьох транспортних засобів (одного „Isuzu” та трьох автобусів „Мрія”) отримали керівники закладів Тячівщини та Перечинщини у четвер, 17 листопада.

На закупівлю автобусів Тячівщина отримала 4 млн 140 тис. гривень (в тому числі: 2 млн 898 тис. освітньої субвенції з державного бюджету, решту необхідної суми виділили з місцевого бюджету – 1 млн 242 тис. гривень). Перечинський район отримав 1 млн 175,9 тис. освітньої субвенції з державного бюджету та 504 тис. виділили з обласного бюджету.

Нагадаємо, Закарпаття втратило в зоні проведення АТО на сході держави 20 шкільних автобусів, віддавши їх на потреби армії.

Тож сертифікати й ключі від транспортних засобів урочисто отримали директори Нересницької, Тернівської, Лопухівської загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів Тячівського та загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів с. Тур’я-Ремета Перечинського району.


Відео телеканалу Тиса-1

Цьогоріч область отримала 26 млн 400 тис. гривень із державного бюджету на придбання автобусів для учнів. У співфінансуванні з місцевими бюджетами (а це відповідно 70% на 30%) для потреб районів у нинішньому році заплановано закупити 27 нових автобусів. На початку серпня дев’ять автобусів отримали школи Ужгородського, Берегівського, Міжгірського і Рахівського районів. Згодом п’ять – школи Іршавського, Мукачівського, Виноградівського та Свалявського районів. На початку листопада – Великоберезнянський район.

До кінця календарного року по два шкільні автобуси отримають Воловецький та Хустський райони й по одному – Виноградівський, Мукачівський, Свалявський райони. На сьогодні тендерні процедури вже знаходяться в стадії завершення, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Ужгородські гімназисти через потужний телескоп спостерігали за Супермісяцем (фото)
Наступний Студенти Ужгородського торговельно-економічного колледжу вивчали секрети професії в дегустаційній залі