Словакісти УжНУ в новому навчальному році матимуть оновлену аудиторію


До початку нового навчального року студенти та викладачі філологічного факультету мають гарний подарунок – чергове реконструйоване приміщення однієї з авдиторій.

8 вересня філологічний факультет вітав високоповажних гостей – Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді Павла Паніса та економічного дипломата Генерального Консульства СР інж. Даніела Цабана.

Даніел Цабан, Павло Паніс
Даніел Цабан, Павло Паніс

Предметом зустрічі стало підписання Павлом Панісом та деканесою філологічного факультету Галиною Шумицькою Акту приймання-здачі реконструйованої коштом словацьких партнерів авдиторії.

Галина Шумицька та Павло Паніс підписують документи
Галина Шумицька та Павло Паніс підписують документи

Відремонтоване авдиторне приміщення обладнане ноутбуком, проектором, забезпечене підключенням до інтернету, що є особливо актуальним у період дистанційного навчання. Метою модернізації приміщення є створення належних умов для користування електронними посібниками та електронними мовними корпусами на лекційних і практичних заняттях та для самостійного навчання студентів передусім словацького відділення.

Ідею створення такої авдиторії запропонувала та активно реалізовувала лекторка словацької мови та культури, знана у Словаччині дослідниця корпусної лінгвістики професорка Яна Кесселова.

Професор Яна Кесселова
Професор Яна Кесселова

Модернізація приміщення виконувалася в межах ґранту № SAMPRS /2020/SG/04 /UA та за фінансової підтримки організації SlovakAid (Словацьке агентство з міжнародного співробітництва з розвитку), через яку  Міністерство закордонних справ Словацької Республіки сприяє розвитку гуманітарної сфери.

Наталія Петріца,
завідувачка кафедри словацької філології
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородці здобули "золото" і "срібло" на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики
Наступний Ужгородець здобув срібну медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики