Студенти й викладачі УжНУ побували на екскурсії в ужгородському офісі EPAM (фото)


Після початку повномасштабної війни в Україні IT-компанія «EPAM» відкрила офіс в Ужгороді й активно налагоджує співпрацю з університетом: нещодавно відбулася зустріч представників компанії зі студентами й викладачами на факультеті інформаційних технологій, було підписано договір про співпрацю між EPAM та Ужгородським університетом.

Сергій Гаращук: сучасний коворкінг в Ужгороді було створено буквально за кілька тижнів

Днями студенти й викладачі відвідали ужгородський офіс EPAM, у якому одночасно можуть працювати понад пів сотні айтівців. Символічно, що офіс цієї компанії розташувався поблизу факультету інформаційних технологій УжНУ.

Керівник ЕРАМ Україна у Південному регіоні Сергiй Гаращук розповів про особливості роботи компанії на Закарпатті, наголосив на соціальній відповідальності бізнесу, на вагомості внеску IT-індустрії в українську економіку, особливо у воєнний час.

За словами пана Сергія, EPAM не тільки дбає про підготовку своїх майбутніх працівників, а й намагається сприяти тому, щоб на українському IT-ринку загалом було якнайбільше висококваліфікованих фахівців.

Про особливості своєї роботи в EPAM розповіли фахівці, які працюють у напрямках UI/UX-дизайну, DevOps, FrontEnd-розробки.

Володимир Дзюман розповів про свій професійний розвиток як спеціаліста з дизайну
Дмитро Котулєв поділився досвідом роботи з базами даних, із хмарними технологіями
Марія Коломієць розповіла багато цікавого про свою роботу в EPAM (з другого курсу університету!), про корпоративну культуру компанії

Олександр Ткаченко, керівник EPAM University Program у західному і південному регіонах України, детальніше розповів про освітні проєкти компанії, акцентував на тому, що саме студентам варто вивчати і які навички здобувати, щоби стати успішними в IT.

Презентація Олександра Ткаченка була цікавою, інтерактивною

Спікери розповіли багато історій зі свого життя й відзначили, що під час інтерв’ю з претендентами на певні позиції дуже зважають на відкритість до пізнання нового, розвиток «м’яких» навичок (soft skills), особливо на знання іноземних мов, насамперед англійської. Тож порадили слухачам спрямувати свої зусилля саме в цьому напрямку.

Студенти й викладачі мали чимало запитань до експертів ЕРАМ, тож екскурсія виявилася досить тривалою й пізнавальною.

Можливо, студенти в майбутньому долучаться до команди найбільшої ІТ-компанії України

На зустрічі також були окреслені можливі напрями дальшої співпраці EPAM і факультету інформаційних технологій УжНУ. Під час невимушеного спілкування керівництво компанії припустило, що офіс в Ужгороді швидко розвиватиметься.

Зустріч була цікавою і для викладачів

В ІТ-гіганта є чимало вакансій, тож будь-яка позиція може бути зайнята кандидатом з Ужгорода, адже претендувати на робочі місця можуть всі здібні й мотивовані незалежно від місця проживання. Тож ужгородські студенти мають великі перспективи, які безпосередньо залежать від їхньої працездатності й цілеспрямованості.

Василь Шаркань
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські вчені розробили методичний комплекс для навчання нацменшин української за програмою НУШ
Наступний Другокурсниця УжНУ потрапила на стажування в офіс BMW в Німеччині