На Закарпатті триває Всеукраїнська багатопредметна школа (фото, відео)


На Закарпатті з 30 квітня проходить Всеукраїнська весняна багатопредметна школа. 80 дітей з різних куточків України впродовж 12 днів поглиблено вивчають математику, програмування, історію.

Заняття проходять на базі відпочинку посеред гір поруч із річкою
Математику, програмування, історію викладають найкращі вчителі України
Математику, програмування, історію викладають найкращі вчителі України

Проходить школа на базі відпочинку «Білочка» в селі Лісарня, що недалеко від Мукачева. Організували школу математичне відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка (м. Харків) та мережа дистанційних математичних гуртків SmartSchool за фінансової підтримки благодійної організації Nova Ukraine.

Більшість дітей, які приїхали до табору, навчаються дистанційно. І для них така школа – чудова можливість поспілкуватися наживо з однолітками й учителями.

“Організація такого табору потребує дуже багато зусиль. Але коли бачиш щасливі дитячі обличчя, то розумієш, що воно того варто. Природно, що наприкінці навчального року діти втомилися. І ми даємо їм можливість відпочити, пограти у футбол, волейбол, бадмінтон, та й просто побігати. Але це ніяк не відміняє занять”, – зауважує заслужений учитель України Сергій Олександрович Ліфиць.

Детальніше про особливості навчання в таборі розповів учитель математики відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка, дворазовий призер міжнародної математичної олімпіади Роман Вікторович Сарапін:

Під час школи діти не тільки активно навчаються, а й відпочивають:

Триватиме школа до 11 травня.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Хустському багатопрофільному ліцеї ім.І.Магули відбулася зустріч із відомими випускниками (фото)
Наступний В Ужгороді проходить фінал конкурсу "Учитель року-2024" з фізики