Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу змагалися в пізнавальному квесті (фото)


Учасники й організатори квесту залишилися задоволені
Учасники й організатори квесту залишилися задоволені

10 жовтня 2016 року студенти IV курсів спеціальності «Виробництво харчової продукції» Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ змагалися в пізнавальному квесті. Захід пройшов у рамках тематичного тижня. Організаторами дійства були викладачі циклової комісії технологічних дисциплін Маріанна Михайлівна Пічкар та Марія Іванівна Куклишин. Мета квесту була навчити студентів надавати необхідний рівень сервісу гостям нашого краю.

Першим завданням було запропонувати відпочивальникам 10 місць, які варто відвідати в нашому краї. Майбутні фахівці назвали Мукачівський замок «Паланок», озеро Синевир, гора Говерла, бази відпочинку «Шипот», «Воєводино», «Деренівська купіль» тощо.

Під час квесту, УТЕК КНТЕУ
Під час квесту

У другому завданні юні технологи мали назвати напої, які є візиткою Закарпаття. Були названі вина «Троянда Закарпаття», «Каберне», купажні вина з лісових ягід, настоянки на полині, авторські вина. Це завдання студенти виконували в дегустаційному залі «Шардоне», де на практиці мали визначити вид запропонованого вина.

Карта Закарпаття з кулінарними родзинками
Карта Закарпаття з кулінарними родзинками

Наступним завданням, яке майбутні технологи отримали в ресторані «Лічі», було складання пазлу карти Закарпаття з подальшим нанесенням на неї кулінарних родзинок краю.

Селфі студентів УТЕК КНТЕУ
Студенти мали час і на селфі 🙂

Ще одним кроком у проходженні квесту був інтелектуально-кулінарний конкурс. Студенти мали скласти раціон харчування для гостей, використовуючи свої знання закарпатської кухні. Це завдання вони виконували в ужгородському закладі «Комора», який спеціалізується на стравах місцевої кухні.

Фото біля нового пам'ятника в Ужгороді
Фото біля нового пам’ятника в Ужгороді

Майбутні спеціалісти-технологи в проходженні завдань мали використати свої професійні знання, які вони здобули в коледжі, а також проявити неабияку винахідливість та кмітливість. Переможців відзначили солодкими призами та грамотами.

Маріанна Михайлівна Пічкар,
голова циклової комісії технологічних дисциплін
УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У школі на Іршавщині відкрили пам’ятник у формі книги
Наступний У Мукачеві переобрали голову ради батьківських комітетів навчальних закладів