Тарас Возняк розповів студентам УжНУ про корупцію


Тарас Возняк розповів студентам УжНУ про корупцію

16 травня студенти Ужгородського національного університету мали змогу поспілкуватися з головним редактором громадської організації «Незалежний культурологічний журнал «Ї» Тарасом Возняком. Зустріч відбулася у великій залі Вченої ради ректорату УжНУ.

Знайомилися з гостем студенти-міжнародники, юристи, історики та політологи. Координувала зустріч кандидат юридичних наук, доцент Марія Менджул. Вона представила Тараса Степановича присутнім та охарактеризувала мету його візиту. Так, зустріч проходила в рамках проекту, спрямованого на виявлення корупційно небезпечних сфер.

Вступне слово виголосила проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи, доктор політичних наук, доцент Мирослава Лендьел. Вона наголосила на важливості такої зустрічі для майбутніх фахівців згаданих галузей, привітала пана Возняка в гостях в УжНУ та побажала присутнім продуктивної бесіди.

Темою розмови стала корупція та її прояви в житті сучасних українців. Гість одразу попередив: хоче не читати лекцію, а саме поспілкуватися з «господарями». Розпочав із питання про те, що ж являє собою явище корупції та пояснив, чим воно відрізняється від свого так званого товариша – хабарництва, з котрим його часто ототожнюють. Пан Возняк розповідав про те, в якому форматі існує корупція в Україні, чим зумовлена її всюдипроникність та як запобігають розвитку цього процесу за кордоном. Свою промову супроводжував наведенням яскравих прикладів, до яких увійшла й історія про український олігархічний клуб.

Студенти жваво долучалися до розмови, відповідали і ставили гостеві власні питання і навіть трохи сперечалися з Тарасом Степановичем. А, як відомо, саме в суперечці народжується істина, тому за таку зацікавленість в обговорюваній темі їх можна хіба що похвалити!

Антоніна Чундак, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Особливості вступної кампанії 2016 року
Наступний Як відзначали в УжНУ день вишиванки (фото, відео)