У Хустському багатопрофільному ліцеї ім.І.Магули відбулася зустріч із відомими випускниками (фото)


Випускники Хустського багатопрофільного ліцею ім.І. Магули 2016-2017 років, а теперішні працівники головного офісу SNAP (SNAP Chat), що розташований в Лос-Анджелесі (“Кремнієва долина”), зустрілися онлайн із теперішніми ліцеїстами. Організатором зустрічі став учитель інформатики та інформаційних технологій Микола Дронь.

Своїми спогадами про навчання в тоді ще гімназії, про зацікавленість інформаційними технологіями присутнім на онлайн-зустрічі ділилися та розповідали Михайло Пригара, Іван Фекете та Віталій Зубанич. Хлопці, що були призерами й переможцями обласних та всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій, переможцями всеукраїнських турнірів з інформаційних технологій, зараз беруть участь у європейських і міжнародних конкурсах з програмування і займають призові місця.

Головне, що відзначають усі троє співрозмовників, — це бажання вдосконалюватися, здобувати нові знання, брати участь в олімпіадах і турнірах, а ще — набувати досвіду, бо є конкурси, у яких можна стати переможцем, і є конкурси, в яких можна здобути досвід. Саме останній і є неоціненним у розвитку кожного, хто бажає бути програмістом, спеціалістом в IT.

Інформаційними технологіями учнів зацікавив Микола Федорович Дронь, який готував їх до олімпіад різних рівнів. Щоб потрапити на чемпіонат світу з програмування, з якого вони недавно повернулися, вони починали цікавитися програмуванням уже з 8 класу.

“На олімпіадах ми отримуємо знання та досвід — це допомагає в житті, у професійному зростанні — від формування резюме до запрошення від провідних компаній світу. Адже олімпіадні задачі повторюються при вступі в ІТ-компанію. Це дає серйозну конкурентну перевагу”, – зазначив один з них.

Також на зустрічі йшлося про Літні школи з програмування, ефект від таких шкіл, як відзначають програмісти, великий, адже під час їх інтенсивно здобувають знання, обмінюються досвідом. Саме така школа й проходитиме на базі Хустського багатопрофільного ліцею ім.І.Магули у червні-липні цього року, повідомили в ліцеї.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Виноградівські педагоги провели понад 200 безкоштовних онлайн-уроків з підготовки до НМТ (відео)
Наступний На Закарпатті триває Всеукраїнська багатопредметна школа (фото, відео)