У Мукачеві обрали нового керівника ради учнівського самоврядування


Учні-активісти в Мукачеві, - школярі, учнівське самоврядування

У Мукачівській міській раді відбулися збори представників органів учнівського самоврядування, на якій було обрано нового керівника Ради старшокласників та обговорено проекти освітньої галузі, які реалізуються в місті.

Раду створено 10 років тому. Її представниками є понад 300 учнів 8-11 класів. Рада взаємодіє з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, педагогами та батьківськими комітетами. Активісти вчаться бути соціально активними, розвивати ініціативи учнів в житті шкіл та міста.

В Раді створено 5 комітетів за видами діяльності. Учні обрали нового керівника Ради – ним став учень гімназії Михайло Іванчо. А також обговорили нові проекти, які реалізують в місті. Начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій зазначила, що в місті працюватиме центр позашкільної освіти – відповідне рішення схвалено сесією міськради. Також вона закликала молодь висловити свої пропозиції щодо того, які гуртки тут мають працювати. Цьогоріч місто для гуртків вже закупило обладнання на 1,2 млн гривень: комп’ютерна техніка, велосипеди, туристичне спорядження, катамарани. Центр матиме три напрямки роботи: науково-технічний, еколого-натуралістичний та краєзнавчо-туристичний.

Ще один проект, до реалізації якого запрошують учнів, – облаштування Будинку школяра. Наразі тут триває капітальний ремонт. Окрім капремонту будівлі, займуться благоустроєм території. Це буде центр для дозвілля учнівської молоді міста, повідомили у Мукачівській міськраді.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Представники ЗІППО долучилися до розробки нових стандартів фахового вдосконалення вчителів
Наступний У студентському конкурсі "Срібний мольберт" визначили переможців