У Мукачеві відбудеться Всеукраїнський фестиваль естрадної пісні “Різдвяна зіронька-2018”


Запрошення на фестиваль

У Мукачеві готуються до проведення ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю естрадної пісні «Різдвяна зіронька 2018», який планують провести впродовж 18-21 січня наступного року.

До участі у фестивалі запрошуються вихованці (учні) позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів та творчих об’єднань, а саме: солісти, дуети, тріо, вокальні ансамблі,  музичні гурти, кавер-групи  (до 10 учасників) віком від 6 до 21 року включно.

Для участі у фестивалі необхідно до 15 грудня 2017 року подати заявку організаційному комітету на електронну адресу: m-bsh@ukr.net (форма додається).

Заїзд учасників фестивалю − 18 січня 2018 року за адресою готелю в якому проживають учасники фестивалю: Закарпатська область м. Мукачево. Організатори фестивалю зустрічають колективи за попередньою домовленістю (в телефонному режимі) і забезпечують проїзд до місця проживання. В зв’язку з великим напливом туристів в Мукачеві, просимо готелі замовити за 1, 2 місяці.

Від’їзд учасників фестивалю – 21 січня 2018 року. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Відповідальність за життя та здоров’я учасників у дорозі та під час проведення заходу покладається на осіб, що їх супроводжують.

Витрати на відрядження учасників здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Додаткова інформація за телефоном: у місті Мукачеві – (066) 378 45 25 (контактна особа – Готюр Лариса Богданівна), повідомили у Мукачівському будинку школярів.

Деталі – у прикріпленому файлі:

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородський університет підписав меморандум про співробітництво з компанією IBM
Наступний Ужгородська професура започаткувала відкриті екскурсії Хустом