У Мукачеві відбулася виставка-конкурс учнівських робіт


Виставка-конкурс учнівських робіт у Мукачеві

1 березня 2016 року в Мукачівському центрі позашкільної освіти відбулась виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Основна мета і завдання виставки – виховання у дітей зацікавленості до науки та техніки, творчого ставлення до роботи, всебічна допомога школі у профорієнтації учнів, розвиток раціоналізаторських та конструкторських здібностей учнівської молоді, а також сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчої діяльності.

У виставці-конкурсі взяли участь загальноосвітні школи міста, які попередньо провели аналогічну виставку в своїх навчальних закладах.

Експозиція конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» представлена 10 розділами: технічні науки, природничі науки, технічні навчальні посібники, іграшки та ігри з елементами техніки, технічні моделі, спортивно-технічне моделювання, архітектура та будівництво, вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну, сувеніри та м’яка іграшка, вироби у техніці оригамі та паперопластики.

Всі представлені виставкові роботи відповідають вимогам конкурсу, оригінальні за видумкою і фантазією та заслуговують окремої уваги та похвали.

Дуже складне завдання постало перед компетентними членами журі – оцінити кращі з кращих робіт, дотримуючись критерій оцінювання. Це і майстерність виконання, творчий підхід, новизна форми, практичне застосування.

За підсумками журі, навчальні заклади-переможці представлені до нагородження грамотами управління освіти Мукачівського міськвиконкому.

Призові місця у загальноміській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» отримали:

  • І місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 20;
  • ІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ЗОШ І-ІІІ ст. № 13, СШ № 16;
  • ІІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 11, НВК «Школа І ст. – гімназія».

Автори найкращих індивідуальних та колективних робіт нагороджені грамотами Мукачівського центру позашкільної освіти та призами ТОВ «АВЕ – Мукачево».

Роботи переможців міської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» 11 березня 2016 року будуть направлені на обласний етап конкурсу в Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Сподіваємось, що і там оригінальні експонати творчої учнівської молоді нашого міста будуть належно оцінені і нагороджені.

М. Резнікова,
в.о.директора МЦПО,
сайт управління освіти Мукачева

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Іршаві провели майстер-клас для вчителів історії
Наступний Літні мовні табори на Закарпатті-2016 (повний список)