Ужгородська студентка взяла участь у ІІ Зимовій школі «Цінності в економіці та бізнесі»


Студентка УжНУ Дарина Іванова

З 29 лютого до 5 березня студентка 2-го курсу спеціальності «Менеджмент» Дарина Іванова взяла участь у ІІ Зимовій школі «Цінності в економіці та бізнесі», що проходила за підтримки Української академії банківської справи, Українського католицького університету та Української соціальної академії, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Така практика є одним із найкращих методів для студента здобути нові та використати вже набуті фахові знання. Дарина вирішила поділитися враженнями від участі, аби підвищити активність інших студентів факультету:

«Мені дуже сподобалася ця тижнева школа. Було багато цікавих і досвідчених лекторів. Порушувалися актуальні питання: етика в бізнесі, цінності, соціальна відповідальність та соціальне підприємництво, лідерство, створення соціально-орієнтованих програм тощо.

Була дуже насичена програма, до якої входили тренінги, бізнес-кейси, дискусійні клуби, воркшопи, бізнес-ігри, живе спілкування, створення власного проекту та його публічний захист, а також цікаві екскурсії містом Суми та подорож до «Вакулиної Байки».

Найбільше мені сподобалися відкритість організаторів, бажання вкладати у молоде покоління, а також готовність молодих людей брати на себе відповідальність створювати соціально ціннісне суспільство, починаючи з себе.

Для себе я зробила висновок, що умови існування малого та середнього бізнесу в нашій країні взагалі неможливі. Проте там, де багато проблем, багато можливостей. Так, в Україні є над чим попрацювати, а починати треба з себе!».

За інформацією деканату факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Шевченківське свято в Мукачівському університеті (фото)
Наступний Нова можливість для закарпатських ВНЗ - продавати свої розробки бізнесу