В Іршаві провели конкурс фотографій юних туристів


Конкурс фотографій юних туристів

23 лютого в адмінбудинку Іршавської районної станції юних туристів відбувся конкурс «Туристична та краєзнавча фотографія».

Захід полягав у тому, що кожен керівник гуртка закладу на окремому фотостенді повинен висвітлити один із найцікавіших походів гурткового колективу. Цей фотоконкурс проводиться на базі Іршавської райСЮТур уже тринадцятий рік поспіль і його результати входять до районної Першості з туризму «Кубка Іршавщини – 2016». Дирекція станції юних туристів стимулює керівників туристсько-краєзнавчих гуртків до проведення різноманітних заходів із дітьми, це свого  роду демонстрація роботи гуртка.

На районний конкурс «Туристична та краєзнавча фотографія» цього навчального року було представлено 25 стінгазет. Для надання об’єктивної і якісної оцінки кожному стенду, була створена комісія, до складу якої входили Андрій Андрішко – головний спеціаліст відділу освіти Іршавської РДА, Іван Терпай, Олександр Осійський  та Анна Бокотей –  працівники Іршавської райСЮТур.

Оцінювали всі газети за такими критеріями: послідовність сюжетів проведеного заходу; якість зображення; композиція фотографій; технічні прийоми; пропаганда здорового способу життя; художня виразність та відображення туристичної та краєзнавчої роботи. Оцінювання проводилося за десятибальною шкалою за кожним із зазначених критеріїв.

У результаті найкращими визначено фотостенди таких гурткових колективів:

  • «Історичне краєзнавство», що діє при Дунковицькій ЗОШ І-ІІ ст. (керівник гуртка: Василина Меренич);
  • «Велосипедний туризм» при Ільницькій ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник гуртка: Леся Осійська);
  • «Спортивний туризм», який діє при Іршавській райСЮТур (керівник гуртка: Олександр Осійський).

За матеріалами Іршавської райСЮТур

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Відверте інтерв’ю засновника та першого декана юридичного факультету УжНУ
Наступний УжНУ розпочинає співпрацю із Донецьким університетом в екзилі