В Ужгороді опублікували альбом графіки Михайла Сирохмана


Альбом графіки Михайла Сирохмана

Нещодавно у «Видавництві Олександри Гаркуші» побачив світ альбом викладача Закарпатської академії мистецтв Михайла Сирохмана. Це перше мистецьке видання, яке презентує графічну творчість відомого краєзнавця, дослідника дерев’яної архітектури Закарпаття, мистецтвознавця.

Як повідомили в Закарпатській академії мистецтв, любов до штриха і лінії пан Михайло несе протягом усього життя. Ще за часів навчання в студії Золтана Баконія Михайло Сирохман захопився графікою. Нескінченні мандри спонукали до фіксації та переосмислення побаченого. Лаконізм форм, довершена композиція, вишуканий штрих – графічні окрушини відчутого і пережитого.

У альбомі презентовано роботи, створені протягом 1981– 2016 років. Графічні аркуші із серій «Полонини», «Гірські озера», «Життя каміння» та окремий блок із зображеннями перлин дерев’яної сакральної архітектури розміщено у двох окремих тематичних розділах – «Обереги плинності» та «Приручення овиду».

Показово, що проект було реалізовано завдяки друзям та колегам художника. Протягом трьох років спільнокоштом та за підтримки ужгородського видавництва таки вдалося втілити у життя 35-літній творчий зріз Михайла Сирохмана.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ зустрілися з волонтером-зоозахисником
Наступний На Закарпатті визначили найкращих юних програмістів (фото)