На кафедрі політології і державного управління УжНУ говорили про Карпатську Україну


Кафедра політології і державного управління УжНУ

У рамках відзначення 77-ї річниці проголошення Карпатської України на кафедрі політології і державного управління факультету суспільних наук відбувся круглий стіл з обговорення книги Майкла Вінча «Одноденна держава».

Участь в обговоренні подій січня – березня 1939-го року взяли професор Маріан Токар, доценти кафедри політології і державного управління Михайло Зан та Віктор Петрецький, представники студентського наукового товариства, студенти 1-3 курсів напряму підготовки «Політологія» факультету суспільних наук, повідомили на сайті Медіацентру УжНУ.

Учасники круглого столу аналізували матеріали книги «Одноденна держава» очевидця тогочасних подій, англійського журналіста британської телерадіомовної компанії BBC Майкла Вінча, який перебував на Закарпатті з 1 січня до часу проголошення Карпато-Української держави 15 березня 1939 року.

Особливістю круглого столу було й те, що його учасники порушували питання тогочасних подій Карпатської України, котрі інтерпретувалися через призму англосаксонського бачення політичних аспектів і настроїв Карпатської України.

Зокрема, дискусійними були питання міжетнічних відносин, взаємин краян із чехословацькою адміністрацією, виборів до Сойму Карпатської України та інші. Оригінальною виявилася доповідь студентки-психолога Діани Томишинець про психологічний портрет автора видання Майкла Вінча.

Учасники круглого столу порушували питання, котрі є актуальними й для сучасної України, зокрема вітчизняного політикуму, міжнародних відносин тощо.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Екскурсія по Ужгородському коньячному заводу для студентів (фоторепортаж)
Наступний Студенти ЗХІ взяли участь в урочистостях на Красному Полі