В Ужгороді розважалися “Під знаком Купідона”


Під знаком Купідона

До Дня закоханих в Ужгородській міській бібліотеці відбувся соціально-розважальний захід “Під знаком Купідона”.

Про любов у різних її проявах розповіли ведучі Баран Світлана та Гузак Андріана, а також зробили екскурс в історію свята, розказали про найдавнішу “валентинку”.

Молодь, яка завітала на захід, виявилася обізнаною з історією цього свята, і доповнювала розповідь ведучих. Також присутні переглянули відео про святого Валентина.

На заході було чимало конкурсів. Дівчата і хлопці змогли показати свою уважність: розглянувши обрану людину протягом кількох секунд, вони мали із зав’язаними очима відгадати деякі деталі її зовнішності. А також для дівчат хлопці співали “серенади” – караоке, яке згодом підхоплював зал. Захід настільки захопив учасників, що один із них, Руслан Береній, написав і зачитав свій власний реп.

Про здорове та безпечне кохання, а саме про контрацепцію та методи захисту розповіла провідний спеціаліст Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анжела Бабкіна.

З музичними привітаннями виступили солісти Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є.Задора – Ванесса Стойко, Іванна Волос та вокальна студія “Solo mio” СЦД “Ювентус” (кер. Т. М.Бабець) – Сергій Юзьків та Софія Фабіан.

Учасники заходу одержали заохочувальні призи, за гучними оплесками присутніх був обраний найактивніший учасник усіх конкурсів, який отримав “Грамоту переможця” за найбільшу активність, обізнаність та креативність.

У бібліотеці також стартувала акція “Зізнайся бібліотеці в Коханні”: усі охочі можуть на «валентинках» висловити свої почуття і зробити фото в “Зоні Кохання”.

Ужгородська центральна міська бібліотека

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Найкращі закарпатські вчителі 2016 року (відео)
Наступний Чеську мову як другу іноземну вивчатиме більше закарпатських школярів