В УжНУ обрали голову НТСА


Вибори голови НТСА в УжНУ

24 березня у залі Вченої ради відбулися загальні збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених ДВНЗ «УжНУ». Зі 103 членів присутніх було більш ніж половина – 62.

Першим узяв слово проректор із наукової роботи, професор Ігор Студеняк, який привітав присутніх із початком роботи зібрання, наголосив на його важливості. Також зауважив, що керівництво вишу підтримує й стимулює науково-дослідну роботу студентів, адже це важлива складова науково-дослідної роботи всього університету, повідомляє Медіацентр УжНУ.

Розпочали засідання з призначення його голови – Михайла Кобилянського. На посаду секретаря обрали Володимира Смоланку. Основним питанням засідання стали вибори  голови НТСА, котрі вирішили провести через закрите голосування. До підрахунку голосів взялися члени лічильної комісії – Андрій Поліщук, Мирослав Свідерок та Христина Ярема.

Учасники зібрання ознайомилися з Положенням про НТСА УжНУ та затвердили його. Документ передбачає поділ Наукового товариства на два структурні підрозділи: Студентське наукове товариство (СНТ) та Раду молодих учених, яка координує науково-дослідну роботу аспірантів, докторантів і молодих учених ВНЗ.

Голову ж Наукового товариства присутні повинні були обрати 2/3 голосів на дворічний термін із правом переобрання на такий самий період. На посаду було висунуто лише одну кандидатуру – студентки 4-го курсу медичного факультету Катерини Маховської.

Вимоги до кандидатів, а також основні положення програми студентки, вже були представлені раніше, проте Катерина коротко ознайомила присутніх із ними ще раз, адже не всі представники НТСА були присутні на минулому засіданні.

Безпосередня процедура голосування включала також варіант «Проти всіх». У підсумку 54 члени НТСА принесли Катерині перемогу, з чим ми її і вітаємо!

Також було запропоновано й одноголосно підтримано призначити студентку й в.о. голови СНТ – ці обов’язки вона виконуватиме до початку нового навчального року, а вже восени буде проведено вибори й обрано очільника цієї структури НТСА.

Катерина Хижняк
для Медіацентру УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МДУ підписав угоду зі словацьким коледжем
Наступний Українських дошкільнят навчатимуть, як поводитися з грошима