В УжНУ офіційно ввели карантин і переходять на дистанційну форму навчання


УжНУ
Ужгородський національний університет

В Ужгородському національному університеті з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року введений карантин. Протягом цього періоду навчання переводять на дистанційну форму, повідомили на офіційному сайті Ужгородського національного університету.

Також в університеті не будуть відбуватися масові заходи освітнього, наукового, спортивного, соціального та мистецько-розважального характеру.

Про це йдеться в розпорядженні ректора Володиира Смоланки, на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року «Щодо введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус СОУШ-19» та рекомендаційного листа МОН України від 11.03.2020 року.

Також, за розпорядженням, заборонені направлення за кордон студентів та працівників Університету в країни з високим ступенем ризику зараження, та обмежений прийом іноземних делегацій. Заборонений виїзд іноземним студентам за межі України без погодження з адміністрацією університету.

Адміністрація університету буде інформувати всіх викладачів, студентів та працівників щодо епідеміологічної ситуації, необхідних профілактичних заходів для запобігання коронавірусної інфекції COVID-19, повідомили у виші.

Попередній На Закарпатті нагородили вчителів року-2020 (фото)
Наступний ЗІППО на період карантину підвищуватиме кваліфікацію вчителів дистанційно