В УжНУ завершився курс перекваліфікації військових та членів їхніх сімей


Рейтинг публікації:
Голосів: 1

Кардинально змінити життя та здобути нову професію можна навіть у дорослому віці. 4 червня уже третій випуск учасників проекту «Україна-Норвегія» отримав сертифікати про здобуті знання у сфері туризму.

Понад три місяці лекцій, екскурсій, домашніх завдань – і нарешті вони тримають в руках такі бажані документи про освіту.

Олександр Сливка

Цього разу проект розширив свою географію: навчання провадили не тільки в Ужгороді – окремі групи відвідували заняття також у Мукачеві та Рахові, крім того, відбувалися й онлайнлекції. Загалом навчання завершили понад 40 осіб.

Відмінність цього навчального курсу полягає в тому, що зросла кількість практики і, крім стандартних сертифікатів, випускники отримають документи, що дозволяють працювати екскурсоводом, працівником сфери СПА та велнес, а також у кейтерингу.

Учасників вітали проректор УжНУ Олександр Сливка, президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов, заступник міського голови Олександр Білак і директор департаменту економічного розвитку Закарпатської ОДА Денис Ман. Відеозвернення передав і надзвичайний та повноважний посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад. Вітальні слова лунали також від імені викладацького складу, а випускники програми, своєю чергою, дякували за цікаві заняття, домашні завдання й теплу атмосферу.

Ксенія Шокіна
Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній На філфаку УжНУ побували представники Чеської академії наук
Наступний Дослідження ужгородського студента на перетині ядерної фізики та екології довкілля високо оцінили закордонні вчені